неделя, 21 февруари 2010 г.

Преди мача "Манчестър Сити" - "Ливърпул"

Дата: 21.02.2010. Начало: 17.00 часа.

"Ливърпул" продължават борбата си за заветното четвърто място в "Премиършип" срещу отбора на "Манчестър Сити".

Двата отбора завършиха 2-2 на "Анфийлд" в първия мач от сезона. Головете може да видите тук→.

Миналият сезон "Ливърпул" успяха да бият "Сити" като гости, успявайки да обърнат резултата от 2-0 на полувремето за отбора от Манчестър до 3-2, благодарение на два гола на Фернандо Торес и гол на Дирк Каут в последната минута. Головете от този вълнуващ мач може да видите тук→.

Мачът ще се излъчва пряко по "Диема" от 17.00 часа.

Контузени футболисти за отбора на "Ливърпул" са Фернандо Торес и Глен Джонсън. Йоси Бенаюн и Джейми Карагър са под въпрос за двубоя.

За "Манчестър Сити" няма да играят Мартин Петров, Дейвид Бол и Майкъл Джонсън. Крейг Белами и Винсент Компани също може да не са възстановени напълно за двубоя.

Може да заложите на мача в bet365, като получите и вашия бонус от 100 лв. тук→.