неделя, 27 декември 2009 г.

Ливърпул – Уулвърхямптън 2-0 - Репортаж

Ливърпул – Уулвърхямптън 2-0

Играчите на “Ливърпул” направиха най-добрия подарък за Коледа на своя мениджър Рафаел Бенитес, като победиха останалите с човек по-малко гости от Уулвърхямптън с 2-0.

Домакините не играха добре през по-голямата част от мача, но успяха да вземат трите точки благодарение на изгонването на Дарън Уорд заради получени два жълти картона.

Численото превъзходство позволи на Стивън Джерард да открие резултата след центриране отляво на Емилиано Инсуа в 62 минута.

Осем минути по-късно Йоси Бенаюн удвои резултата с левия крак, с помощта на рикошет в крак на противников бранител.